Hotel Villa Milada nabízí hotelovou a zahradní restauraci, která kvalitou jednotlivých pokrmů, přátelským a profesionálním přístupem personálu i celkovou úrovní potěší každého návštěvníka. Restaurace Villa Milada se specializuje především na moderní českou a mezinárodní kuchyni, nabízí excelentní kávu, řadu alkoholických či nealkoholických nápojů, koktejlů a kvalitních vín. Restaurace je určena jak pro hotelové hosty, tak pro návštěvníky Šáreckého údolí a nabízí posezení pro 30 osob. Kapacita zahradní restaurace je pro 45 osob. Hotelová a zahradní restaurace je Vám k dispozici denně od 11:00 do 23:00 hod.

Restaurace Villa Milada se specializuje především na moderní českou a mezinárodní kuchyni, v nabídce je nejen excelentní káva, ale také světoznámé alkoholické či nealkoholické nápoje, koktejly a kvalitní vína.

Rádi bychom Vás také pozvali na chutné a čerstvé polední menu, které pro Vás připravujeme z domácích surovin každý všední den vždy od 11:00 do 15:00 hod. Hotel rovněž disponuje dvěmi konferenčními salónky vhodnými pro menší firemní školení, semináře, prezentace či kurzy. Pro svatební hostiny nebo rodinné oslavy lze uspořádat v netradičním zahradním stanu. Na přání hosta zorganizujeme pohádkovou svatební hostinu včetně pestrého programu, romantickou večeři nebo firemní party.

 

Přihlášení / Check In 14:00 20:00
Odhlášení / Check Out - 11:00

Parkoviště

Pokud jste ubytováni, máte k dispozici naše hotelové parkoviště zdarma.

Internet

Připojení na internet formou wi-fi (na pokojích je i pevné připojení), také zdarma.

Zákaz kouření

Zákaz kouření na pokojích. Povoleno na pokojových terasách a restauraci.

Platební karty

U nás můžete platit i bezhotovostně. Přijímáme platební karty!

Hotelový výtah

V našem hotelu máte k dispozici i výtah, který pojme až 5 osob (do 1000kg).

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?